Gizlilik Politikası / Sözleşmesi

 1. Onlineetkinlik, kullanıcıların www.Onlineetkinlik.com sitesi üzerinden veya alt siteleri üzerinden üye olmak için ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

 

 1. Gerçek veya tüzel kişilerin kendileri ile alakalı kişisel veri mahiyeti taşıyan bilgileri www.onlineetkinlik.com sitesine ve alt sitelerine üye olmak ve hizmetlerinden yararlanmak amacıyla girmeleri, kişisel verilerini kendi iradeleri ve istekleri doğrultusunda vermiş oldukları kabulünü taşımaktadır. Başkası tarafından kendi kişisel verilerinin sitemize giriş yapılması hiçbir şekilde Onlineetkinlik’in sorumluluğunda değildir. Kendi istemi dışında bu verilerin girildiğinin tespitini ve araştırmasını yapmak Onlineetkinlik’in sorumluluğu kapsamında değildir.

 

 1. Onlineetkinlik, işbu Gizlilik Politikası ve Site Kullanım Sözleşmesi’nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

 

 1. Onlineetkinlik, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek, istatistiksel çalışmalar yapmak ve pazarlama hizmeti (EK1: Tanımlar) sağlamak amacıyla kullanabilecek ve sadece müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışma yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir. Ancak; idari veya mahkeme kararı nezdinde gelen resmi bir yazıya istinaden kişisel verilerin kamusal alana aktarımı hukuki addedilecek ve Onlineetkinlik tarafından kişisel verilerin aktarımının sağlanacak ve Onlineetkinlik’in bu hususta kullanıcılara karşı bir sorumluluğu olmayacaktır.

 

 1. Onlineetkinlik, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizili bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Onlineetkinlik’in gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.onlineetkinlik.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Onlineetkinlik’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

 

 1. Onlineetkinlik’in, iflas, birleşme, devralma, yeniden organizasyon ya da varlıkların satışına dahil olması durumunda, bilgileriniz, bu işlemin bir parçası olarak satılabilir ya da aktarılabilir. Bu gizlilik politikasındaki sözler, yeni varlığa aktarımla bilgilerinize uygulanacaktır.

 

 1. Kamuya açık yorumlarınız, profil notlarınız, resimleriniz, içeriğiniz ya da belirli bir bağlantıyı tıklatan, kullanıcıların sayısı (bir kişi bile olsa) gibi özel olmayan, toplanan ya da diğer kişisel olmayan bilgiler Onlineetkinlik tarafından paylaşılabilecektir, ifşa edilebilecektir. (Onlineetkinlik’e ait sosyal medya hesaplarımızda yapılan yorumlarınız ve mesajlarınızda bu maddeye dahildir)

 

 1. Onlineetkinlik, kullanıcılara ve kullanıcıların www.onlineetkinlik.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını(Kurabiye – Cookie) kullanarak elde edilebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

 

 1. Onlineetkinlik’in etkinlik bilet satışı için kullandırdığı internet mecrası sadece etkinliklerin duyurulduğu bir platformdur. Kullanıcıların kendilerinin düzenledikleri ya da 3. Kişiler tarafından düzenlenen etkinliklere katılımları için bilet satın alma işlemleri bu platform üzerinden değil sitenin yönlendirilmiş olduğu bankaların kendi sayfalarından yapılmaktadır. Bu sebeple ilgili bankanın sayfasından girilen kişisel verilerin gizli tutulması ve korunması bankanın sorumluluğunda olup, Onlineetkinlik’in bu verilerle ilgili site kullanıcılarına karşı hiçbir cezai ve hukuksal sorumluluğu bulunmadığını site kullanıcıları kabul ederler.

 

 1. Herhangi bir kanuni yasak ile çelişen noktada, yasal bir istek olması durumunda veya herhangi bir kişinin güvenliğini korumak ya da Onlineetkinlik’in haklarını korumak adına karşılaşılan bir durumda kullanıcı bilgileri paylaşılacaktır.

 

 1. Onlineetkinlik burada düzenlenen maddeleri hüküm ve şartları mevzuat değişikliği ya da idari düzenlemeler kapsamında tek taraflı olarak değiştirme hakkını kendisinde saklı tutar.

 

 

Ek Bilgiler

 

 1. Kişisel Veri: Belirli veya kimliği belirlenebilir gerçek ve tüzel kişilere ait bütün bilgilerdir.

 

 1. Kişisel Veri Girişini Yapanlar: Site hizmetlerinden yararlanmak üzere siteye giriş yapan, sitemizin kullanım koşul ve şartlarını kabul etmiş gerçek veya tüzel kişilerdir.

 

 1. Site Kullanıcıları: Sitemiz hizmetlerinden yararlanmak üzere sitemize giriş yapan ve/veya siteye üye olan site kullanma koşullarını kabul etmiş kendileri ile alakalı kişisel veri girişi yapmış gerçek veya tüzel kişilerdir.

 

 1. Platform: Onlineetkinlik sitesinin internet kullanıcılarına sağladığı etkinliklerin duyurulduğu ve düzenlendiği aynı zamanda bilet satış hizmetlerine olanak sağlayan platform.

 

 1. Pazarlama Hizmeti: Siteye kişisel bilgilerini bırakmış kullanıcılara, bırakmış oldukları bilgilerin bir veya birden fazlası ile ilgili duyuru, etkinlik, organizatör, mekan, firma vb. tanıtım, reklam ve iletişim faaliyetlerinin tamamını kapsamaktadır. Kullanılacak yöntemler olarak her bir bilginin filtrelenmesi, bu filtre sonucunda sms, e-posta vb. iletişim kanalları kullanılarak hedefli pazarlama faaliyetinin gerçekleştirilmesi söz konusudur.

 

Online Etkinlik Yönetimi 

 

Vergi Dairesi: Üçkapılar

 

Vergi Numarası: 3480479431 

 

Adres: Kültür Mahallesi 3870 Sokak Erdoğan Apartmanı No:3 Daire:3 Kepez / ANTALYA

Telefon : 0850 532 3868

E-posta: bilgi@onlineetkinlik.com